Home » Learn More » Tai Chi en Qigong » Grootmeester Chen in Nederland, augustus 2017

Grootmeester Chen in Nederland, augustus 2017

Relax More - Grootmeester Chen in Nederland, augustus 2017 1

Wij zijn verheugd dat Grootmeester William C. C. Chen ook dit jaar weer naar Nederland komt. Dit jaar in Deventer op het vertrouwde laatste weekeinde in augustus: 25 – 28 augustus 2017. Tai Chi leraren Laura Stone en Roland van Sante organiseren dit jaar de workshop.

Het is bijzonder dat Master Chen, gezien zijn leeftijd, nog naar deze kant van de oceaan komt. We weten niet hoe lang hij dat nog kan/zal blijven doen. Dus pak deze gelegenheid om samen te trainen onder leiding van onze Grootmeester.

Deze 4-daagse workshop is voor alle studenten die de stijl van Grootmeester Chen beoefenen, dus ook voor leerlingen van ‘onze’ school.

Praktisch:
Wil je deelnemen en twijfel je welk deel van workshop geschikt voor je is, spreek me dan even aan in de les. Het vrijdagavond-gedeelte (workshop B) is gewoontegetrouw het meest geschikt voor beginners. Wie zo’n twee jaar les heeft kan ook gerust andere delen meedoen. Overleg dus even.

Hopelijk heb je nog plek in je agenda én heb je zin om mee te doen!

Relax More - Grootmeester Chen in Nederland, augustus 2017

Meer foto’s van Deventer 2015

Over de schrijver

Abonneer
Laat me weten als er
guest
0 Reacties
Inline reacties
Bekijk alle reacties
0
Wil je een reactie geven op dit artikel? Cool!x
Scroll naar boven